понеділок, 13 лютого 2017 р.

Ми в пошуках

   Після того як я отримала конкретне завдання, йдучи додому почала фотографувати пташок, яких бачу навколо себе.
 

 

Птахів я побачила небагато: горобців, синичок, ворону і цікаву пташку з чубчиком та жовими крильцями на кінцях. Назви цієї пташки я не знала, прийшла додому і мама мені пояснила, що 
ця пташечка називається "омелюх".
  Я в інтернеті знайшла дуже багато народних прикмет. http://gimnaziapochat.at.ua/publ/narodni_prikmeti/1-1-0-9
  Потім ми зібралися всією нашою групою, обговорили виконані завдання, зібрану інформацію, користувалися контрольним списком, щоб усе було виконано. Ми зібрали фото та малюнки птахів,  яких бачили, загадки, прислів'я, про них, а також Сазонов Артема знайшов цікаву інформацію, що стосується пташиного апетиту.
  Я зрозуміла, що є птахи, які прилітають взимку до нас і ті, що завжди зимують у нас. Але чим же вони харчуються взимку? Мені дуже захотілося допомогти їм. Я попросила тата допомогти мені зробити годівничку. Ми її  зробили і розмістили на своєму подвір'ї.

  Наступного ранку я побачила дуже багато різних пташок там і зрозуміла, що будь-якій пташці краще вдома, але вони відлітають, щоб не загинути від голоду. Я вважаю, що необхідно годувати пташок, які залишаються і прилітають, бо вони як і ми живі, ми ходимо харчуватися до їдальні, а вони прилітають до годівничок.

   

Немає коментарів:

Дописати коментар